Złoto i srebro w Mistrzostwach Powiatu w Szachach Drużynowych

W środę 21 listopada odbył się Finał Powiatowy w Szachach Drużynowych. Do walki o złote medale i prawo startu w finałach wojewódzkich zgłosiły się reprezentacje sześciu szkół w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej (roczniki 2005, 2004, 2003), i również sześć szkół w kategorii Igrzysk Dzieci (rocznik 2006 i młodsi). W rywalizacji starszych roczników odnieśliśmy cztery zwycięstwa i jeden remis. Dzięki tak dobrej grze, po roku przerwy, odzyskaliśmy tytuł Mistrzów Powiatu. Złote medale i awans do finału wojewódzkiego – Wielkie brawa! Nasi młodsi szachiści, odnieśli tylko jedną porażkę z SP nr 2 z Gryfina. W pozostałych czterech meczach odnieśli zwycięstwa. Ten wynik dał naszej reprezentacji drugie miejsce. Tytuł Wicemistrzów Powiatu i srebrne medale to równie piękny sukces – Gratulacje!
Opiekunem obu reprezentacji był Dariusz Żołnowski.
Mistrzowie Powiatu w rywalizacji IMS:
Bartosz Nędzarek 3C, Szymon Soszka 3C, Gabriel Jazukiewicz 3B, Martyna Kuryło 8A.
Wicemistrzowie Powiatu w rywalizacji ID:
Krystian Biercewicz 6A, Liwia Babińska 4E, Hanna Grabowska 4E, Oliwier Ślusarczyk 2D.
Kilka zdjęć z zawodów.