Awans koszykarzy do Mistrzostw Powiatu

W piątek 7 grudnia odbył się turniej eliminacyjny do Mistrzostw Powiatu w Koszykówce Chłopców. Zawody, jak zwykle, odbyły się w naszej sali gimnastycznej. Gościliśmy drużyny z dwóch rejonów: SP nr 1 Gryfino, SP nr 2 Gryfino, ZSO Gryfino, SP Krzywin i SP nr 3 Gryfino. Nasza reprezentacja w walce o awans zagrała jeden mecz z SP Krzywin. Chłopcy zagrali dobre spotkanie, choć było troszeczkę chaosu. Mimo to byliśmy wyraźnie skuteczniejsi i mieliśmy świetne akcje koszykarskie. Dość wysoka wygrana 34:18.
Gratulacje za pewny awans do Finału Powiatowego Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Koszykówce!
Reprezentację poprowadził Piotr Pawłowski.
Chłopcy zagrali w składzie: Wojciech Ból 3B, Kamil Łacny 3B, Michał Wróbel 3B, Jakub Blejsz 3C, Krzysztof Ciepłucha 3C, Paweł Maj 3C, Kacper Michalski 3C, Jakub Poźniak 3C, Norbert Sarecki 3C, Wojciech Azarkiewicz 8A, Kacper Koncewicz 8A, Oskar Ostrowski 8A.