Finał Województwa w Szachach Drużynowych Igrzysk Dzieci

Tylko jeden dzień po zmaganiach starszych szachistów w szranki o Mistrzostwo Województwa stanęli nasi młodzi reprezentanci w ramach Igrzysk Dzieci. Ten Finał Województwa również odbył się w naszej szkole. Byliśmy bardzo gościnni. Nasza młoda drużyna (dwójka dziewcząt z klas czwartych i jeden chłopiec z klasy drugiej!) na 27 zgłoszonych reprezentacji zajęła 9 miejsce. Może się wydawać, że to dość odległe miejsce, ale biorąc pod uwagę ilość szkół podstawowych w województwie zachodniopomorskim biorących udział w rywalizacji sportowej (ponad 300) osiągnięcie miejsca w pierwszej dziesiątce to wielki sukces. Brawo! Nasza młoda reprezentacja na pewno jeszcze przez najbliższe dwa lata powalczy o jeszcze lepszy wynik. Skład drużyny: Oliwier Ślusarczyk 2D, Liwia Babińska 4E, Hanna Grabowska 4E, Krystian Biercewicz 6A.
Kilka zdjęć z zawodów.