DZIEŃ OTWARTY Z RODZICAMI

Święta Bożego Narodzenia to niewątpliwie najpiękniejsze święta w roku. Magia tych świąt polega między innymi na niepowtarzalnej atmosferze jaka panuje w tych dniach. Wychowawczynie z grup „ 0” chcąc wprowadzić dzieci w świąteczny klimat zaprosiły rodziców na zajęcia otwarte, aby wspólnie z dziećmi wykonali kartek świąteczne oraz ozdoby choinkowe. W miłej i przyjaznej atmosferze przy świątecznych piosenkach powstało wiele pięknych i niepowtarzalnych ozdób, które przystroiły choinki w naszych salach. Wykonane kartki zostaną zaś przekazane podopiecznym domu opieki. Serdecznie dziękujemy rodzicom i bliskim dzieci za poświęcony czas oraz wspólną pracę. Spotkanie to pozwoliło nam wszystkim przeżywać radosny nastrój na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia.

Wychowawczynie