RODZINNE SPOTKANIE BOŻONARODZENIOWE W GRUPIE BIEDRONECZKI

Święta Bożego Narodzenia to czas najpiękniejszy, pełen radości i wzruszeń. Poprzedzony intensywnymi przygotowaniami. Również w naszym przedszkolu, już na początku grudnia, rozpoczęliśmy przygotowania do tego niezwykłego wydarzenia.

Nadszedł długo oczekiwany dzień w naszej grupie. W tym wyjątkowym dniu dzieci wspólnie z paniami zaprosiły rodziców do przedszkola na spotkanie świąteczne. Dzieci wcześniej samodzielnie wykonały bombki, łańcuchy i przystroiły choinkę.

Dnia 17 grudnia, w grupie „Biedroneczki”, odbyło się rodzinne spotkanie świąteczne. Przedszkolaki z wielkim przejęciem, najpiękniej jak umiały, dostarczając wszystkim gościom niezwykłych doznań i wzruszeń, recytowały wiersze, śpiewały piosenki świąteczne oraz kolędy. Po występie przedszkolaki wręczyły swoim najbliższym upominki oraz składały świąteczne życzenia, nie zabrakło również poczęstunku. Czas upłynął w miłej, świątecznej atmosferze.

Monika Młyńska-Małolepsza
Kamila Prokowska