DZIEŃ BABCI I DZIADKA W GRUPIE BIEDRONECZKI

Dziś dla babci słońce mamy
i całuski dla dziadziusia.
Dziś życzenia wnuczek składa
i piosenki śpiewa wnusia.

Zimno, mroźno, ale w serduszkach przedszkolaków gorąco, a powodem takiej atmosfery jest obchodzony w przedszkolu DZIEŃ BABCI I DZIADKA.
22.01.2019r. grupę ,,Biedroneczki” licznie odwiedzili przybyli w ten dzień dziadkowie. Przedszkolaki od samego rana z niecierpliwością wyczekiwały zaproszonych gości.
Dzieci przedstawiły swój program artystyczny, w którym pokazały swoje umiejętności muzyczne i recytatorskie oraz wręczyły przygotowane laurki i upominki. Dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali występy swoich wnuków. Uroczystość była wyjątkowa, pełna uśmiechu, radości i dumy.  Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone razem z wnukami.

Kamila Prokowska
Monika Młyńska- Małolepsza