„Żabki” świętują Dzień Babci i Dziadka

Mimo iż styczeń uznawany jest za zimowy miesiąc, skąpany w mroźnych porankach, można doszukać się w nim ciepła i radości. 21.01 oraz 22.01 stycznia to wyjątkowe dwa dni, które rozgrzewają nasze serca. Są to dni, w których świętujemy Dzień Babci i Dzień Dziadka.

Dnia 21.01.2019r. w grupie przedszkolnej „Żabki” odbyło się przedstawienie z okazji święta babć i dziadków.

Zgromadzeni goście podziwiali występ wnucząt z widowni. Dzieci zaprezentowały umiejętności recytatorskie i wokalne a dla zgromadzonych gości przygotowane były konkurencje, upominki oraz słodki poczęstunek.

Po zakończeniu części artystycznej spotkania dziadkowie zostali obdarowani prezentami symbolizującymi miłość, pamięć i radość z możliwości wspólnego celebrowania tak wyjątkowego dnia. Upominki wykonane przez dzieci z pewnością będą przypominać o pierwszym przedstawieniu, które odbyło się w naszej szkole.

Podczas spotkania zorganizowane były również konkurencje, w których nie tylko babcie, ale też dziadkowie chętnie brali udział. Główną nagrodą po rozstrzygnięciu konkursu był dyplom SUPER BABCI/ SUPER DZIADKA oraz słodka niespodzianka.

Na koniec uroczystości dziadkowie, babcie oraz dzieci zaproszeni zostali na słodki poczęstunek. Atmosfera uroczystości przepełniona była rodzinnym ciepłem, miłością oraz radością. Dzieci za pomocą wierszy, piosenki i życzeń mogły wyrazić, swoim babciom i dziadkom, swoją wdzięczność za trud włożony w ich wychowanie.

Szczególne podziękowania należą się rodzicom, którzy poprzez swoje zaangażowanie pomogli nam, wychowawcom, w przyjęciu gości.

Z tego miejsca składamy, również, najserdeczniejsze życzenia wszystkim babciom i dziadkom, by byli dumni ze swoich wnucząt a każdy kolejny dzień pozwalał na nowo odkrywać dziecięcy uśmiech pełen szczerości i miłości.