Szkolny Konkurs Recytatorski dla klas I –III

24 stycznia odbył się  Szkolny Konkurs Recytatorski dla uczniów z klas 1-3. Do artystycznych zmagań przystąpiło dwudziestu dwóch uczniów, wyłonionych podczas eliminacji klasowych. Każdy z uczestników wykazał się  piękną deklamacją wybranego przez siebie wiersza. Po wysłuchaniu wszystkich uczniów komisja wyłoniła zwycięzców oraz  przyznała trzy wyróżnienia:

I miejsce: Martyna Juszko, kl. 1 A – „ Hipopotam” J. Brzechwa

II miejsce: Hanna Żurawska, kl. 1 „ Śniadanko baranka” D. Gellner

III miejsce: Aleksandra Stawicka, kl. 2 C – „ Sum” J. Brzechwa

Wyróżnienie :

Magdalena Błaś, kl. 1 F – „ Kłótnia rzek” J. Brzechwa

Klara Cieśla, kl. 1 F –  „ Okulary” J. Tuwim

Marta Burdzy, 2 C – „ Pies, który jeździł tramwajem” K. Roguski

Laureaci konkursu otrzymali  nagrody ufundowane przez Radę Rodziców w postaci gier planszowych oraz książek, osoby wyróżnione nagrodę książkową. Wszystkim uczestnikom  zostały wręczone dyplomy pamiątkowe.

Wyłoniona trójka laureatów będzie reprezentowała naszą szkołę podczas Miejsko – Gminnych Eliminacji Małego Konkursu Recytatorskiego, które odbędą się 26 lutego 2019 roku w Domu Kultury w Gryfinie.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesu!
Organizatorzy:

Agnieszka Pomykał

Katarzyna Krakowska

Milena Mazur

Agata Cieciuch