Srebro i brąz w Finale Powiatowym IMS w Piłce Ręcznej

W piątek 1 marca w naszej szkole odbył się Finał Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej. Do walki o medale stanęły drużyny: Cedynia, Gardno, ZSO Gryfino, Banie i SP3 Gryfino. W rywalizacji dziewcząt wzięły udział trzy drużyny. W związku z tym zawody zostały rozegrane systemem „każdy z każdym”. W pierwszym meczu nasze piłkarki ręczne zmierzyły się z drużyną z Mieszkowic. Po bardzo emocjonującym meczu wygrana 3:2. W drugim spotkaniu Mieszkowice pokonały ZSO Gryfino 4:3. Kolejny mecz to derby Gryfina. Niestety nasze dziewczęta uległy ZSO Gryfino 1:3. Przegrana dwoma bramkami (mimo wcześniejszego zwycięstwa) dała trzecie miejsce i brązowe medale. Turniej chłopców, w którym rywalizowały cztery drużyny, rozegrany został systemem pucharowym. W pierwszym spotkaniu nasi chłopcy wygrali dość pewnie z reprezentacją z Cedyni. Finał, jak zwykle od kilku lat, to rywalizacja z piłkarzami ręcznymi z Bani. Niestety przegrana, która wyeliminowała nas z dalszych rozgrywek. Srebrne medale w Mistrzostwach Powiatu to dobry wynik!
Gratulacje dla obu naszych drużyn!
Reprezentacja chłopców zagrała pod opieką Piotra Pawłowskiego: Kacper Blejsz 3C, Przemysław Kozłowski 3B, Kamil Łacny 3B, Paweł Maj 3C, Kacper Michalski 3C Jakub Poźniak 3C, Norbert Sarecki 3C, Szymon Soszka 3C, Michał Wróbel 3B, Oskar Ostrowski 8A, Kacper Koncewicz 8A, Michał Mężyński 7B.
Dziewczęta zagrały pod opieką Anny Pawłowskiej: Julia Azarkiewicz 3A, Ilona Nowopolska 3B, Weronika Jucha 3C, Klaudia Kochanek 3C, Lea Sobaszek 3C, Julia Pawicka 8B, Kaja Zakrzewska 8B, Aleksandra Piekarz 8C, Alicja Kadłubek 8C, Sandra Mizińska 7B, Marta Zielińska 7B, Anhelina Zhovtaliuk 7D.