Awans do Finału Powiatowego w Koszykówce Dziewcząt w ramach Igrzysk Dzieci

W poniedziałek 4 marca odbył się turniej eliminacyjny do Finału Igrzysk Dzieci w Koszykówce Dziewcząt. W zawodach wzięły udział cztery drużyny: SP Krzywin, SP nr 1 Gryfino, SP nr 2 Gryfino i SP nr 3 Gryfino. Rozegraliśmy turniej systemem „każdy z każdym”, a więc każda drużyna zagrała trzy mecze. Mimo bardzo ambitnej postawy przeciwniczek z wszystkich trzech reprezentacji, nasze koszykarki pokazały, że systematyczny trening przynosi wspaniałe rezultaty. Wysokie wygrane we wszystkich meczach – pierwsze miejsce i awans do Finału Mistrzostw Powiatu.
Dziewczęta trenujące pod okiem Dariusza Żołnowskiego zagrały w składzie:
Antonia Górecka 5E, Aleksandra Sowa 5E, Laura Smolnik 7A, Gabriela Sznigir 6C, Ramona Paleczna 6A, Maja Wolska 6C, Zuzanna Matoszko 6A, Małgorzata Linkiewicz 5A, Julia Pasik 5E, Zofia Mędzin 5E, Katarzyna Szuster 5B, Gabriela Krawczyk 4B.
Wyniki meczów:
SP3 – SP1 72 : 10
SP3 – SP2 40 : 10
SP3 – SP Krzywin 43 : 7