Srebrne medale koszykarek

W środę 13 marca kolejna odsłona koszykarskich zmagań w naszej szkole. Tym razem gościliśmy trzy najlepsze drużyny powiatu gryfińskiego z rocznika 2006 i młodszych. Cztery reprezentacje: SP Chojna, SP Banie, SP Mieszkowice i nasza drużyna jako czwarta walczyły o tytuł Mistrza Powiatu. W losowaniu trafiliśmy w pierwszym meczu na drużynę z Mieszkowic. Nasze koszykarki zagrały wszystko co potrafią – wysoka wygrana 41:14. W finale zmierzyliśmy się z drużyną z Chojny. Warto podkreślić, że wszystkie drużyny reprezentowały świetne wyszkolenie koszykarskie, a mecz finałowy doskonale to potwierdził. Walka była bardzo wyrównana do ostatnich sekund. Niestety szczęście, które w sporcie jest też czasami potrzebne, było po stronie przeciwniczek. Powtórka z zeszłego roku – przegrana zaledwie jednym punktem 28:29. Nasze młode koszykarki po meczu bardzo zawiedzione, jednak należą się im wielkie gratulacje! Srebrne medale w Mistrzostwach Powiatu to dobry wynik.
Reprezentację przygotował i poprowadził Dariusz Żołnowski.
Dziewczęta zagrały w składzie: Laura Smolnik 7A, Zuzanna Matoszko 6A, Ramona Paleczna 6A, Gabrysia Sznigir 6C, Maja Wolska 6C, Małgorzata Linkiewicz 5A, Katarzyna Szuster 5B, Antonia Górecka 5E, Zofia Mędzin 5E, Julia Pasik 5E, Aleksandra Sowa 5E, Gabriela Krawczyk 4B.