Awans piłkarzy ręcznych do najlepszej ósemki województwa!

W środę 13 marca nasza młoda drużyna piłkarzy ręcznych udała się do Szczecina na turniej Ćwierćfinałowy Mistrzostw Województwa. Na tym etapie rozgrywek spotyka się pięć najlepszych drużyn z powiatów: szczecińskiego, polickiego, myśliborskiego, pyrzyckiego i gryfińskiego. W tej doborowej stawce chłopcy ulegli jedynie Mistrzom Powiatu ze Szczecina. Tym samym uzyskali awans (z drugiego miejsca) do półfinałów. To piękny sukces być w najlepszej ósemce Województwa. Sprawili nam miłą niespodziankę – Gratulacje!
Wyniki meczów:
SP3 Gryfino – SP 55 Szczecin 8:16,
SP3 Gryfino – SP Żabów 12:3,
SP3 Gryfino – SP Myślibórz 17:9,
Chłopców przygotował i poprowadził Grzegorz Gniazdowski.
Drużyna zagrała w składzie: Olivier Hasse 6A, Jan Sochacki 6A, Jan Olszański 6A, Filip Ostrowski 6A, Miłosz Żeglin 6A, Oskar Fojut 6C, Piotr Godyński 6C, Jakub Szymański 6C, Tomasz Masternak 5A, Franciszek Konopnicki 5F.