Najmłodsi lekkoatleci z medalami w Mistrzostwach Powiatu

W środę 27 marca do rywalizacji o medale Mistrzostw Powiatu w Drużynowych Biegach Przełajowych stanęli najmłodsi lekkoatleci. W zawodach odrobinę lepiej wypadła reprezentacja dziewcząt, która zdobyła tytuł Wicemistrzyń Powiatu i srebrne medale. Chłopcy (osłabieni brakiem kilku dobrych „biegaczy”, ponieważ w tym samym dniu rozgrywany był Półfinał Mistrzostw Województwa w Piłce Ręcznej) uplasowali się na podium o stopień niżej – trzecie miejsce i brązowe medale to również świetny wynik – Gratulacje! Do zawodów każda szkoła „musiała” wystawić reprezentacje składające się z ośmiu zawodniczek lub zawodników. Czwórka z klas III, IV i czwórka z klas V, VI. Każdy z drużyny punktował w zależności od zajętego miejsca. Suma zdobytych punktów ośmiu zawodniczek (zawodników) decydowała o miejscu drużyny.
Reprezentację dziewcząt i chłopców prowadziły: Anna Pawłowska i Agnieszka Zarębska.
Srebrne medalistki i miejsca, które zajęły: Gabriela Krawczyk 4B (4 m-ce), Sylwia Kaliciak 4E (7 m-ce), Zuzanna Wojdyła 5F (8 m-ce), Nikola Hasse 5D (11 miejsce), Aleksandra Sowa 5E (3 m-ce), Weronika Małolepsza 5C (9 m-ce), Antonia Górecka 5E (12 m-ce), Zuzanna Garus 5A (21 m-ce).
Brązowi medaliści pobiegli w składzie: Leon Miziński 6C (10 m-ce), Kacper Wierszyłowski 6B (22 m-ce), Krystian Wierzbowski 6A (23 m-ce), Jan Zakrzewski 6A (25 m-ce), Igor Stołecki 4F (1 m-ce), Krzysztof Chojnacki 4E (3 m-ce), Natan Szyszłow 4E (5 m-ce), Kamil Minkwitz 4C (6 m-ce).