Trzy Wicemistrzostwa Powiatu w 4-boju i 3-boju Lekkoatletycznym

W środę 23 maja odbył się Finał Powiatowy w Drużynowym Czwórboju i Trójboju Lekkoatletycznym w ramach Igrzysk Dzieci. Jako szkoła wypadliśmy dobrze, mimo że nie udało się wygrać w żadnej kategorii, to zdobyliśmy trzy Wicemistrzostwa Powiatu. Srebrne medale wywalczyły starsze dziewczęta w 4-boju, młodsze dziewczęta w 3-boju i młodsi chłopcy również w 3-boju. Starsi chłopcy w 4-boju uplasowali się na czwartym miejscu. Gratulacje dla wszystkich!
Skład srebrnych medalistek w 4-boju:
Weronika Małolepsza (5C), Aleksandra Sowa (5E), Daria Szachnowska (5C), Alicja Smołuch (6A), Julia Wojdyła (6B), Maja Kryształowicz (5C).
Srebrne medalistki w 3-boju:
Nikola Hasse (5D), Katarzyna Szuster (5B), Łucja Smykaj (4A), Gabriela Krawczyk (4B), Veronika Engeler (5D).
Srebrni medaliści w 3-boju:
Krzysztof Chojnacki (4E), Kamil Minkwitz (4C), Mateusz Minkwitz (4C), Natan Szyszłow (4E), Karol Wasilewski (4F).
Reprezentacja chłopców w 4-boju:
Jacek Wodzyński (5E), Kacper Kurpiewski (6A), Miłosz Żeglin ((6A), Alan Szustak (5B), Olivier Hasse (6A), Filip Ostrowski (6A).