I Olimpiada Sportowa Żabek

XXXIX Olimpiada Sportowa Przedszkolaków
28 maja 2019 roku odbyła się Olimpiada Sportowa Przedszkolaków, w której brały udział przedszkola z Gryfina. Wśród uczestników, po raz pierwszy, pojawiła się grupa przedszkolna „Żabki”z Oddziału Przedszkolnego w SP3 im. Noblistów Polskich w Gryfinie. Rozgrywki sportowe odbywały się na stadionie przy Szkole Podstawowej nr 3 w Gryfinie. Organizatorzy spotkania przewidzieli nagrody dla wszystkich uczestników. Każdy przedszkolak otrzymał medal, za wykazanie się sportowymi umiejętnościami. Dla dzieci z grupy Żabek była to pierwsza olimpiada, jednak podczas pokonywania sportowych zadań „Żabki”  wykazały się zwinnością, szybkością oraz zaprezentowały godną naśladowania postawę podczas przystępowania do wyznaczonych, przez organizatorów, zadań.