Bez porażki w eliminacjach rejonowych

We wtorek 8 października odbyły się Eliminacje Rejonowe do Mistrzostw Powiatu w Mini Piłce Nożnej Dziewcząt. Nasza reprezentacja rozegrała świetny turniej. Zabrakło jednak troszkę skuteczności i szczęścia sportowego. Mimo bardzo dobrej gry i co warte podkreślenia bez żadnej porażki, nie udało się jednak uzyskać awansu do dalszych rozgrywek. Po jednym zwycięstwie i jednym remisie dziewczęta zajęły drugie miejsce nie premiowane awansem. Gratulacje za bardzo ambitną postawę.
Dziewczęta przygotowała do zawodów i poprowadziła Agnieszka Zarębska.
Reprezentacja zagrała w składzie:
Kalina Klimczak 6C, Maja Wiśniewska 6E, Weronika Małolepsza 6C, Nikola Hasse 6D, Julia Pasik 6E, Veronika Engeler 6D, Zofia Mędzin 6E, Aleksandra Sowa 6E, Antonia Górecka 6E.
Wyniki turnieju:
SP nr 3 Gryfino – SP Widuchowa 0 : 0
SP nr 3 Gryfino – SP nr 2 Gryfino 3 : 0
SP Widuchowa – SP nr 2 Gryfino 5 : 0
Kilka zdjęć z zawodów,