Dwa srebrne medale w Mistrzostwach Powiatu

W środę 9 października, wyjątkowo na naszym stadionie, gościliśmy reprezentacje szkół powiatu gryfińskiego z klas VII i VIII. Drużyny rywalizowały o medale Mistrzostw Powiatu. Szkolna Liga LA to zawody drużynowe. Każdy zawodnik startując w swojej konkurencji „pracuje” na punkty dla zespołu. Występ naszych dziewcząt i chłopców był udany. Dwa razy tytuł Wicemistrzów Powiatu i srebrne medale. To lepiej niż w zeszłym roku – Gratulacje! Dziewczęta prowadziła Anna Pawłowska, a chłopców Piotr Pawłowski.
Srebrne reprezentacje startowały w składach:
Dziewczęta: Julia Kociuba 8A, Sandra Mizińska 8B, Marta Zielińska 8B, Natalia Fitas 8C, Magdalena Bubel 8D, Joanna Wójcikowska 8D, Zuzanna Matoszko 7A, Gabriela Sznigir 7C, Agata Szuster 7B, Oliwia Wach 7B, Julia Wojdyła 7B, Maja Wolska 7C,
Chłopcy: Olivier Mróz 8A, Jakub Garstecki 8A, Hubert Polewiak 8B, Hubert Biedroń 8C, Patryk Kolanek 8C, Remigiusz Rybicki 8D, Filip Ogonowski 8D, Wiktor Korczyński 8D, Leon Miziński 7C.