Młodsi piłkarze na drugim miejscu w rejonie

W czwartek 10 października chłopcy rozegrali turniej o awans do Mistrzostw Powiatu w piłce nożnej. Do zawodów zgłosiły się reprezentacje z pięciu szkół: SP nr 2 Gryfino, SP nr 3 Gryfino, SP Gardno, SP Kołbacz, SP Widuchowa. Turniej rozegrany został systemem „każdy z każdym”, więc każda drużyna rozegrała cztery mecze. Nasi piłkarze rozpoczęli świetnie wygrywając 4:0. Drugi mecz jednak rozwiał marzenia o awansie (porażka 0:4). Ostatecznie nasza reprezentacja zajęła drugie miejsce. Gratulacje za dobrą postawę i bardzo ambitną grę!
Drużyna zagrała w składzie: Kacper Mularczyk 6A, Hubert Ochocki 6C, Jakub Buckowski 6E, Igor Zaganiacz 6A, Igor Bułgajewski 6C, Igor Stołecki 5F, Kacper Jakonis 6C, Wiktor Dul 6E, Wojciech Osiński 6E, Maciej Wójcik 6C.
Kilka zdjęć z zawodów.
Wyniki meczów:
SP nr 3 Gryfino – SP Kołbacz 4 : 0
SP nr 3 Gryfino – SP nr 2 Gryfino 0 : 4
SP nr 3 Gryfino – SP Gardno 2 : 2
SP nr 3 Gryfino – SP Widuchowa 2 : 1