,,KRÓLEWSKA PIECZĘĆ” Z NAGRODĄ!

W poniedziałek 4 października w Sali im. Erwina Ackerknechta w Książnicy Pomorskiej w Szczecinie odbyło się uroczyste rozstrzygniecie konkursu historyczno-literackiego ,,W drodze”. Nasza uczennica Adrianna Lester z klasy 8 c zdobyła III nagrodę za pracę pt. „Królewska pieczęć” (opiekun Magdalena Gazdecka-Goślinowska). Konkurs był skierowany do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych województwa zachodniopomorskiego. Zorganizowały go wspólnie Biuro Dokumentacji Zabytków w Szczecinie i Książnica Pomorska w ramach Zachodniopomorskich Dni Dziedzictwa 2019, odbywających się pod patronatem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego. Nasza szkoła wzięła udział w tym konkursie po raz pierwszy i uzyskała czołowe miejsce wśród wielu nadesłanych prac.

Ada! Serdecznie gratulujemy!

Magdalena Gazdecka-Goślinowska