Młode koszykarki Mistrzyniami Województwa!

We wtorek 15 października nasza młodziutka reprezentacja dziewcząt udała się do Stargardu na Finał Wojewódzki Koszykówki „3×3”. To nowa gra zespołowa wprowadzona do rywalizacji wojewódzkiej od tego roku. Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy wprowadził tę dyscyplinę, ponieważ znalazła się ona w programie Igrzysk Olimpijskich. Koszykarki, trenujące w naszym UKS Olimpijczyk, liczyły na dobry występ. Takiego sukcesu jednak się nie spodziewaliśmy. Po rozegraniu pięciu meczów na świetnym poziomie dziewczyny zanotowały pięć zwycięstw! Tym samym mamy złote medale Mistrzostw Województwa w Koszykówce „3×3” w ramach Igrzysk Dzieci. Gratulacje za ten niespodziewany wspaniały sukces!
Wyniki meczów:
SP nr 3 Gryfino – SP nr 3 Stargard 3:0,
SP nr 3 Gryfino – SP nr 6 Szczecinek 8:1
SP nr 3 Gryfino – SP Moryń 14:1
SP nr 3 Gryfino – SP nr 6 Świnoujście 4:2
SP nr 3 Gryfino – SP nr 1 Szczecinek 7:1
Jeszcze raz wielkie brawa dla naszych „ZŁOTEK”!
Zespół przygotował i poprowadził Dariusz Żołnowski.
Skład reprezentacji: KATARZYNA SZUSTER 6B,NIKOLA HASSE 6D, HANNA SOROCZYŃSKA 6F, JULIA JUZYSZYN 5E.
Kilka zdjęć z zawodów.