Złoty i dwa srebrne medale w Mistrzostwach Powiatu

We wtorek 16 października odbył się Finał Powiatowych Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Doskonale spisali się starsi chłopcy (klasy VII i VIII) wygrywając rywalizację. Zdobyli tytuł Mistrzów Powiatu, złote medale i awans do Finału Województwa! Dziewczęta w tej kategorii uplasowały się na piątym miejscu. Świetnie wypadły nasze drużyny w rywalizacji dzieci (klasy VI i młodsze). Obie nasze reprezentacje stanęły na podium o jeden stopień wyżej niż w zeszłym roku. Dwa tytuły Wicemistrzów Powiatu i srebrne medale to dorobek naszych młodych lekkoatletek i lekkoatletów. Utrzymujemy swoją mocną pozycję w czołówce powiatu w lekkoatletyce. Gratulacje dla wszystkich!
Mistrzowie Powiatu pobiegli pod opieką Piotra Pawłowskiego w składzie: Michał Bajowski 8B, Hubert Biedroń 8C, Jakub Garstecki 8A, Patryk Kolanek 8C, Wiktor Korczyński 8D, Kacper Kurpiewski 7A, Leon Miziński 7C, Olivier Mróz 8A, Filip Ogonowski 8D, Filip Ostrowski 7A, Bartosz Peta 8D, Remigiusz Rybicki 8D.
Dziewczęta pod opieką Małgorzaty Hasse pobiegły w składzie: Julia Wojdyła 7B, Amelia Maciążek 7C, Gabrysia Sznigir 7C, Maja Wolska 7C, Maja Kusiak 7C, Joanna Wójcikowska 8D, Amelia Wieczorek 8B, Julia Kociuba 8A, Sandra Mizińska 8B, Marta Zielińska 8B.
Srebrne medalistki poprowadziła Małgorzata Stefańska, a srebrnych medalistów Anna Pawłowska.

Reprezentacja dziewcząt: Zuzanna Garus 6A, Weronika Małolepsza 6C, Katarzyna Szuster 6B, Nikola Hasse 6D, Aleksandra Sowa 6E, Antonia Górecka 6E, Zuzanna Wojdyła 6F, Oliwia Gralińska 5A, Julia Dul 5B, Liwia Babińska 5E, Sylwia Kaliciak 5E.

Reprezentacja chłopców: Jakub Buckowski 6B, Krzysztof Chojnacki 5E, Wiktor Dul 6E, Maciej Kisielica 6F, Franciszek Konopnicki 6F, Miłosz Korczyński 5E, Kamil Minkwitz 5C, Mateusz Minkwitz 5C, Mariusz Podsiadły 5E, Igor Stołecki 5F, Alan Szustak 6B, Karol Wasilewski 5F.
Kilka zdjęć z zawodów.