Świetlicowe prace

Prawie dwa miesiące nauki za nami. Pierwsze oceny, pierwsze zadania domowe, pierwsze sukcesy i pierwsze wysiłki. W naszej szkolnej świetlicy również tętniło życie.

Wrzesień rozpoczęliśmy od wspólnej integracji i zabawy. Bardzo ważne było dla nas opowiedzenie sobie, jak minęły nam wakacje, co ciekawego się wydarzyło i jakie miejsca udało nam się odwiedzić latem.
Między tymi opowieściami nie zabrakło wspólnego przypomnienia sobie zasad, jakie panują w naszej świetlicy oraz bezpiecznego zachowania w czasie przerw międzylekcyjnych. To dla nas ważne – byśmy wszyscy czuli się razem bezpiecznie! Dlatego też w pierwszym miesiącu naszych spotkań przypominaliśmy sobie znaki drogowe i zasady poruszania się w drodze do szkoły i do domu.

Wrzesień i październik to czas doskonalenia naszych umiejętności plastycznych – zapraszamy do oglądania.

Magdalena Smalkowska

Eliza Gad