Kolejny sukces koszykarek

Starsze koszykarki z rocznika 2006 zdobyły srebrne medale i tytuł Wicemistrzyń Województwa. Tydzień po turnieju młodszych dziewcząt odbyły się zawody w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej w koszykówce „3×3”. Zawody odbyły się 22 października również w Stargardzie. Liczyliśmy na dobry występ naszych starszych dziewcząt. Nie było jednak łatwo. Okazało się, że dziewięć drużyn jakie stanęły do walki prezentowały wysoki poziom wyszkolenia koszykarskiego. Początek turnieju to rozgrywki w dwóch grupach. Dziewczęta wyszły ze swojej grupy z drugiego miejsca. W półfinale pokonaliśmy najlepszą drużynę z drugiej grupy. Ciekawostka z tego meczu to celny rzut Laury Smolnik. Na 10 sekund przed końcem Laura rzuciła za 2 punkty, a przegrywaliśmy jednym. W finale dziewczęta nie dały rady silnej obronie drużyny z Goleniowa. Wicemistrzostwo Województwa w starszej kategorii to wybitny sukces naszych koszykarek – GRATULACJE!