Awans dziewcząt do Mistrzostw Powiatu w Unihokeju

We wtorek 29 listopada reprezentacja dziewcząt w unihokeju udała się do Chwarstnicy na Eliminacje Rejonowe do Mistrzostw Powiatu. W turnieju wzięły udział drużyny z pięciu szkół: SP Chwarstnica, SP Kołbacz, SP Widuchowa, SP nr 2 Gryfino i SP nr 3 Gryfino. Zawody zostały rozegrane systemem „każdy z każdym”. Nasze zawodniczki rozpoczęły turniej dość niepewnie. Przegrana z gospodarzami 0:3. Później jednak wiara w swoje umiejętności i doskonała skuteczność przyniosła z rzędu trzy zwycięstwa. Drugie miejsce, które jest premiowane awansem do Mistrzostw Powiatu – Gratulacje!
Drużyna pod opieką Dariusza Żołnowskiego zagrała w składzie: Aleksandra Sowa 6E, Julia Pasik 6E, Zofia Mędzin 6E, Antonia Górecka 6E, Zuzanna Sołtysiak 6E, Zuzanna Wojdyła 6F, Katarzyna Szuster 6B.
Wyniki meczów:
SP 3 Gryfino – SP Chwarstnica 0 : 3
SP 3 Gryfino – SP nr 2 Gryfino 5 : 1
SP 3 Gryfino – SP Kołbacz 4 : 0
SP 3 Gryfino – SP Widuchowa 2 : 1
Kilka zdjęć z zawodów.