Kolejny awans do Mistrzostw Powiatu w Unihokeju

Poniedziałek 4 listopada to kolejna odsłona rozgrywek w unihokeju. Tym razem swoje zmagania rozpoczęły reprezentacje starszych roczników (2006 i 2005) w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Ze względu na mniejszą ilość chętnych szkół rozgrywki dla dziewcząt i chłopców odbyły się w jednym dniu. W turnieju dziewcząt i chłopców wzięły udział po trzy reprezentacje: SP Widuchowa, SP Chwarstnica i SP nr 3 Gryfino. Dziewczęta w pierwszym meczu z Chwarstnicą zagrały bardzo ambitnie i skutecznie wygrana 3:0. W meczu rywalek padł remis, dzięki czemu bez względu na wynik drugiego pojedynku nasze dziewczęta uzyskały już awans. W drugim spotkaniu z Widuchową lekkie rozluźnienie i niewielka przegrana 0:1. To jednak wystarczyło na awans do Mistrzostw Powiatu z drugiego miejsca! Turniej chłopców był bardzo wyrównany. Niestety nasi zawodnicy mimo dobrej gry mieli mniej szczęścia. Dwie przegrane zaledwie jedną bramką (2:3 i 1:2) wyeliminowały nas z dalszych rozgrywek. Gratulacje za dobrą grę dla obu naszych reprezentacji!
Drużyny pod opieką Dariusza Żołnowskiego zagrały w składach:
Dziewczęta: Natasza Ilkiewicz 7B, Maja Wolska 7C, Maja Karpierz 8B, Sandra Mizińska 8B, Laura Smolnik 8A, Joanna Wójcikowska 8D, Anhelina Zhovtaliuk 8D, Marta Zielińska 8B.
Chłopcy: Michał Bajowski 8B, Hubert Biedroń 8C, Kamil Domagała 8B, Jakub Garstecki 8A, Wiktor Korczyński 8D, Leon Miziński 7C, Olivier Mróz 8A, Filip Ogonowski 8D, Remigiusz Rybicki 8D.
Zdjęcia z zawodów.