Złote medale w Mistrzostwach Powiatu w Unihokeju Dziewcząt

We wtorek 12 listopada reprezentacja dziewcząt udała się ponownie do Widuchowej na Finał Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Unihokeju. W grach zespołowych do finału awansują cztery najlepsze drużyny z rejonów. Awans oprócz naszej drużyny uzyskały: SP Swobnica, SP Chojna i SP Widuchowa. Turniej rozgrywany był system pucharowym. W pierwszym meczu dziewczęta zagrały z drużyną ze Swobnicy. Po bardzo trudnym pojedynku wygrana 1:0. W meczu o pierwsze miejsce zmierzyliśmy się z reprezentacją gospodarzy. Szczęście sportowe znów było po naszej stronie. Wygrana 2:1 dała dziewczętom złote medale i awans do Ćwiećfinału Mistrzostw Województwa – Gratulacje! Drużyna pod opieką Dariusza Żołnowskiego zagrała w składzie: Joanna Wójcikowska 8D, Maja Wolska 7C, Laura Smolnik 8A, Sandra Mizińska 8B, Marta Zielińska 8B, Anhelina Zhovtaliuk 8D, Maja Karpierz 8B, Natasza Ilkiewicz 7B.
Kilka zdjęć z zawodów.