Kolejne złoto dla unihokeistów

We wtorek 19 listopada gościliśmy w naszej sali najlepsze reprezentacje dziewcząt i chłopców z powiatu gryfińskiego w unihokeju. W turniej finałowym w ramach Igrzysk Dzieci wzięły udział drużyny: SP Chwarstnica, SP Swobnica, SP Mieszkowice, SP Cedynia i SP nr 3 Gryfino. Po bardzo ambitnej i wyrównanej grze naszych obu drużyn więcej szczęścia sportowego mieli chłopcy. Zarówno pierwszy jak drugi mecz wygrali po rzutach karnych zdobywając Tytuł Mistrza Powiatu, złote medale i awans do rozgrywek szczebla wojewódzkiego – Gratulacje! Dziewczęta po dwóch porażkach zajęły czwarte miejsce i niestety tym razem bez medalu.
Obie reprezentacje poprowadził Dariusz Żołnowski.
Mistrzowie Powiatu zagrali w składzie: Maciej Wójcik 6C, Wiktor Dul 6E, Igor Bułgajewski 6C, Hubert Ochocki 6C, Jakub Buckowski 6E, Kacper Mularczyk 6A, Wojciech Osiński 6E.
Dziewczęta zagrały w składzie: Zuzanna Wojdyła 6F, Zuzanna Sołtysiak 6E, Weronika Małolepsza 6C, Aleksandra Sowa 6E, Katarzyna Szuster 6B, Julia Pasik 6E, Nikola Hasse 6D.
Zdjęcia z zawodów.