Świetny występ szachistów w Mistrzostwach Powiatu

Złoto i brąz to kolejne medale do kolekcji zdobyte przez naszych uczniów w rywalizacji sportowej szkół z powiatu gryfińskiego. W środę 20 listopada odbył się Finał Powiatowy w Szachach Drużynowych. Rywalizacja o złote medale i prawo startu w finałach wojewódzkich odbyła się w dwóch kategoriach. Igrzyska Dzieci (rocznik 2007 i młodsi) oraz Igrzyska Młodzieży Szkolnej (roczniki 2005 i 2006). Nasza młodsza reprezentacja zagrała świetnie zdobywając Tytuł Mistrzów Powiatu i złote medale. Oczywiście wywalczyli również prawo startu w Finale Wojewódzkim – Gratulacje! W rywalizacji starszych roczników również zdobyliśmy medale, co prawda z brązu, ale trzecie miejsce w powiecie to również dobry wynik – Gratulacje!
Opiekunem obu reprezentacji był Dariusz Żołnowski.
Mistrzowie Powiatu: Filip Lewandowski 3E, Aleksander Kaliński 3C, Liwia Babińska 5E, Hanna Grabowska 5E.
Brązowi medaliści Mistrzostw Powiatu: Agata Łysik 7C, Krystian Biercewicz 7A, Piotr Wilczyński 8B, Szymon Zieliński 8B.
Zdjęcia z zawodów.