Unihokeiści zagrają w Finale Województwa

W środę 27 listopada w Dębnie odbył się turniej eliminacyjny do Finału Mistrzostw Województwa w Unihokeju Chłopców. Prawo udziału w zawodach wywalczyły najlepsze drużyny z czterech powiatów: myśliborskiego, szczecińskiego, pyrzyckiego i gryfińskiego. Turniej rozegrano systemem „każdy z każdym”, a więc chłopcy zagrali trzy mecze. Już w pierwszym musieli zagrać na swoim najwyższym poziomie, ponieważ spotkali się z mocną drużyną ze Szczecina (SP nr 74). Mecz wyrównany zakończył się remisem 0:0. W drugim spotkaniu z reprezentacją szkoły z Cychry również padł remis 1:1. W ostatnim meczu z SP Kozielice chłopcy popisali się skutecznością wygrywając 3:0. Dzięki temu zwycięstwu zajęli drugie miejsce w turnieju premiowane awansem do Finału Województwa! Dawno w tej grze zespołowej nie uzyskaliśmy tak dobrego wyniku – Wielkie Gratulacje!
Reprezentację poprowadziła Małgorzata Hasse.
Skład drużyny: Maciej Wójcik 6C, Wiktor Dul 6E, Igor Bułgajewski 6C, Hubert Ochocki 6C, Jakub Buckowski 6E, Kacper Mularczyk 6A, Wojciech Osiński 6E, Kacper Jakonis 6C.
Kilka zdjęć z zawodów.