Unihokeistki w pierwszej dziesiątce w Mistrzostwach Województwa

W czwartek 28 listopada, a więc jeden dzień po rywalizacji młodszych chłopców, również w Dębnie, odbył się kolejny turniej eliminacyjny do Finału Mistrzostw Województwa w Unihokeju. Prawo udziału w tym turnieju, tak samo jak w Igrzyskach Dzieci, uzyskały najlepsze drużyny z czterech powiatów: myśliborskiego, szczecińskiego, pyrzyckiego i gryfińskiego. Zawody rozegrano w ten sam sposób: czyli systemem „każdy z każdym”. Dziewczęta zagrały bardzo ambitnie w każdym spotkaniu. Nasze zawodniczki, mimo wielkiego zaangażowania nie zdołały jednak awansować do finału wojewódzkiego. Mimo minimalnych dwóch porażek (0:1) i jednego zwycięstwa (1:0) nasza drużyna osiągnęła świetny wynik: została sklasyfikowana na dziewiątym miejscu w województwie! W historii naszej szkoły, jeśli chodzi o rozgrywki w unihokeju, to najwyższe miejsce osiągnięte przez reprezentację naszej szkoły – Wielkie Gratulacje!
Reprezentację poprowadzili Małgorzata Hasse i Dariusz Żołnowski. Drużyna zagrała w składzie: Maja Karpierz 8B, Joanna Wójcikowska 8D, Maja Wolska 7C, Laura Smolnik 8A, Sandra Mizińska 8B, Natasza Ilkiewicz 7B, Marta Zielińska 8B.
Kilka zdjęć z zawodów.