Tuż za podium w Finale Województwa w Szachach Drużynowych

W środę 11 grudnia nasza bardzo młoda reprezentacja udała się do Koszalina. Odbył się tam w ramach Igrzysk Dzieci Finał Mistrzostw Województwa w Szachach Drużynowych. Po zdobyciu Mistrzostwa Powiatu, jadąc na finał, liczyliśmy przynajmniej na poprawienie wyniku z zeszłego roku, a więc wyżej niż 9 miejsce. Po siedmiu rundach zagranych z najlepszymi szachistkami i szachistami w województwie nasza drużyna uplasowała się tuż za podium. Czwarte miejsce w takim towarzystwie to piękny wynik – Gratulacje! Cieszymy się tym bardziej, że nasza reprezentacja w rywalizacji szkół w ramach Igrzysk Dzieci (do szóstej klasy) składała się z dwójki dziewcząt z piątej i dwójki chłopców z trzeciej klasy. Drużynę poprowadził Dariusz Żołnowski. Skład: Liwia Babińska 5E, Hanna Grabowska 5E, Aleksander Kaliński 3C, Oliwier Ślusarczyk 3D.