Piłkarze ręczni z awansem do Mistrzostw Powiatu

12 grudnia w czwartek, czyli dwa dni później po rozgrywkach dziewcząt, odbył się kolejny turniej w ramach Igrzysk Dzieci. Był to Eliminacyjny Turniej do Mistrzostw Powiatu Piłce Ręcznej Chłopców. Do walki o awans, również w hali sportowej w Kołbaczu, stanęło więcej drużyn niż w rozgrywkach dziewcząt. W turnieju zagrały reprezentacje pięciu szkół: SP Gardno, SP nr 1 Gryfino, SP nr 2 Gryfino, SP nr 3 Gryfino i gospodarze turnieju SP Kołbacz. Nasi chłopcy rozegrali bardzo dobre zawody. Technika i wyszkolenie taktyczne wzięło górę nad warunkami fizycznymi. Świetne prowadzenie zespołu i doskonała taktyka gry dała zwycięstwo we wszystkich czterech meczach. Awans do Mistrzostw Powiatu jest faktem – Gratulacje! Drużynę w profesjonalny sposób poprowadził Grzegorz Gniazdowski.
Skład: Jakub Buckowski 6E, Franciszek Galus 5A, Jakub Kakuła 4A, Franciszek Konopnicki 6F, Tomasz Masternak 6A, Piotr Modrzejewski 6F, Jakub Prochera 5A, Michał Smug 5D, Jan Sochacki 7A, Witold Zabłocki 5B.
Wyniki meczów:
SP nr 3 Gryfino – SP nr 2 Gryfino 9:3
SP nr 3 Gryfino – SP nr 1 Gryfino 5:0
SP nr 3 Gryfino – SP Gardno 7:2
SP nr 3 Gryfino – SP Kołbacz 10:3