Awans naszych siatkarek do Mistrzostw Powiatu w ramach Igrzysk Dzieci

We wtorek 14 stycznia w ramach Igrzysk Dzieci odbył się Turniej Eliminacyjny do Mistrzostw Powiatu Piłce Siatkowej Dziewcząt. Do walki o awans, w hali sportowej w Widuchowej, stanęły zespoły z czterech szkół: SP Chwarstnica, SP nr 2 Gryfino, SP nr 3 Gryfino i gospodynie turnieju SP Widuchowa. Naszym celem było pokazanie przede wszystkim dobrej gry. Okazało się, że mamy bardzo ambitne dziewczyny. Interesowało je tylko zwycięstwo i po bardzo dobrej grze dopięły swojego. Po trzech zwycięstwach kolejny awans do Mistrzostw Powiatu – Gratulacje Dziewczęta!
Drużynę poprowadziła Anna Pawłowska.
Skład:
Nikola Hasse 6D, Maja Karasińska 6C, Kalina Klimczak 6C, Maja Kryształowicz 6C, Zofia Mędzin 6E, Julia Pasik 6E, Aleksandra Sowa 6E, Daria Szachnowska 6C.
Wyniki meczów:
SP nr 3 Gryfino – SP nr 2 Gryfino 2:0
SP nr 3 Gryfino – SP Widuchowa 2:1
SP nr 3 Gryfino – SP Chwarstnica 2:1