Brąz w Mistrzostwach Powiatu Czwórek Siatkarskich Dziewcząt

W czwartek 23 stycznia w ramach Igrzysk Dzieci odbył się Finał Mistrzostw Powiatu Czwórek w Piłce Siatkowej Dziewcząt. W zawodach wzięły udział cztery najlepsze zespoły siatkarskie ze szkół powiatu gryfińskiego. SP Chojna, SP Banie, SP Krzywin i SP nr 3 Gryfino. Okazało się, że wszystkie drużyny zaprezentowały bardzo wysoki poziom gry. Nasze siatkarki na trzy rozegrane mecze wygrały jeden. Dzięki tej wygranej dziewczęta wróciły z brązowymi medalami Mistrzostw Powiatu. To kolejny medal w grach zespołowych – Gratulacje!
Drużynę poprowadziła Anna Pawłowska.
Skład: Maja Wiśniewska 6E, Maja Kryształowicz 6C, Aleksandra Sowa 6E, Nikola Hasse 6D, Zofia Mędzin 6E, Julia Pasik 6E, Daria Szachnowska 6C, Kalina Klimczak 6C, Maja Karasińska 6C.