Konkurs plastyczny „Portret Babci i Dziadka”

Babcia i Dziadek. Ukochani. Najlepsi. Bliscy.

To oni często tulą nas w żalach, opiekują się nami, robią gorące kakao, czytają bajki i.. wkładają słodycze do kieszeni.. 🙂 Kochamy ich, uwielbiamy się do nich przytulać. Babcia i Dziadek to „lek na całe zło”.

To właśnie ku czci babć i dziadków odbył się świetlicowy konkurs plastyczny „Portret Babci i Dziadka”. Przepiękne i cudne są oblicza naszych kochanych bliskich… Z okazji zbliżającego się Dnia Babci i Dnia Dziadka chcieliśmy uhonorować ich osoby oraz podziękować za wszystkie wspólne chwile i starania.

Drogie Babcie! Drodzy Dziadkowie! Kochamy Was! Zawsze! I życzymy Wam wiele zdrowia oraz pociechy z wnuków!

A oto laureaci naszego konkursu:

  • I miejsce – Wiktor Kowalski, kl. IIIe
  • II miejsce – Igor Dąbrowski i Brunon Dąbrowski, kl. Ie
  • III miejsce – Aniela Zalewska, kl. Ic

Wyróżnienia otrzymali:

  • Aleksandra Stawicka, kl. 3c
  • Gabriela Lisiecka, kl. Ie
  • Lena Andrejczyk, kl. IIe
  • Klara Cieśla, kl. IIf
  • Zofia Bodys, kl. IId
  • Szymon Rutkowski, kl. IIb
  • Hanna Krakowska, kl. Ia

Gratulacje!

Eliza Gad