Złoto i srebro piłkarzy i piłkarek ręcznych w Mistrzostwach Powiatu

W poniedziałek 27 stycznia gościliśmy finalistki i finalistów Mistrzostw Powiatu w Piłce Ręcznej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Nasi sportowcy dali nam znów powody do dumy z ich świetnej postawy. Umiejętności naszych uczennic i uczniów są na bardzo wysokim poziomie czego dowodem są kolejne dwa medale Mistrzostw Powiatu. Tym razem na najwyższym stopniu podium, zdobywając złote medale, stanęli chłopcy. Dziewczęta wywalczyły srebrne medale. Wielkie brawa dla obu reprezentacji! Drużynę dziewcząt poprowadził Piotr Pawłowski, a chłopców Grzegorz Gniazdowski.
Sreberka: Maja Kusiak 7C, Weronika Matławska 8D, Sandra Mizińska 8B, Laura Smolnik 8A, Agata Szuster 7B, Julia Wojdyła 7B, Maja Wolska 7C, Joanna Wójcikowska 8D, Anhelina Zhovtaliuk 8D.
Złoci medaliści: Jakub Fojut 7C, Oskar Fojut 7C, Olivier Hasse 7A, Michał Mężyński 8B, Filip Ostrowski 7A, Antoni Poprawski 7C, Jakub Szymański 7C, Diogo Wang Ye 7A, Miłosz Żeglin 7A.
Kilka zdjęć z zawodów.
Wyniki meczów chłopców: