Siatkarki z awansem do Mistrzostw Powiatu

We wtorek 28 stycznia odbyły się kolejne zawody w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej, a więc klas VII i VIII. Nasze dziewczęta udały się do Kołbacza powalczyć o awans do Mistrzostw Powiatu w Piłce Siatkowej. Ta gra jest bardzo popularna wśród dziewcząt, więc spodziewaliśmy się trudnego turnieju dla naszej reprezentacji. Okazało się, że obawy były całkowicie bezpodstawne. Dziewczęta pokazały, że również w piłce siatkowej prezentują dobry poziom. Po trzech zwycięstwach uzyskały awans do Mistrzostw Powiatu. Gratulacje i będziemy oczywiście trzymać kciuki za ich walkę o medale!
Drużynę poprowadziła Małgorzat Hasse.
Skład reprezentacji: Weronika Matławska 8D, Wiktoria Łacny 7C, Maja Kusiak 7C, Ada Nadała 8B, Oliwia Barward 8A, Roksana Pokrzykowska 8A, Sandra Mizińska 8B, Laura Smolnik 8A, Marta Zielińska 8B.
Wyniki meczów:
SP nr 3 Gryfino – SP Kołbacz 2:0
SP nr 3 Gryfino – SP nr 2 Gryfino 2:0
SP nr 3 Gryfino – SP Widuchowa 2:1