Szkolny Konkurs Recytatorski dla klas I –III

5 lutego odbył się  Szkolny Konkurs Recytatorski dla uczniów z klas 1-3. Do artystycznych zmagań przystąpiło ponad trzydziestu uczniów, wyłonionych podczas eliminacji klasowych. Każdy z uczestników wykazał się  piękną deklamacją wybranego przez siebie wiersza. Po wysłuchaniu wszystkich uczniów komisja wyłoniła zwycięzców oraz  przyznała trzy wyróżnienia:

I miejsce: Victoria Zarzycka

II miejsce: Olga Grabusińska

III miejsce: Olaf Kondratowicz

Wyróżnienie : Aniela Zalewska

Laureaci konkursu otrzymali  nagrody ufundowane przez Radę Rodziców w postaci gier planszowych oraz książek, osoby wyróżnione nagrodę książkową. Wszystkim uczestnikom  zostały wręczone dyplomy pamiątkowe.

Wyłoniona trójka laureatów będzie reprezentowała naszą szkołę podczas Miejsko – Gminnych Eliminacji Małego Konkursu Recytatorskiego.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesu!

Organizatorzy:

Agnieszka Pomykała

Alicja Szewczyk

Milena Mazur

Agata Cieciuch