Rozstrzygnięcie Konkursu „Bezpieczne ferie zimowe”

Witamy wszystkich serdecznie po feriach zimowych!

Wróciliśmy do szkoły pełni zapału, choć trochę zmęczeni po feryjnych wojażach. 🙂 Pierwszy dzień nauki za nami, pełen emocji i opowieści cudownych treści – wiadomo, jak to feriach! Stęskniliśmy się za sobą, za szkolnymi zabawami, jesteśmy ciekawi nowych spraw, które przed nami. Ale najcenniejsze jest dla nas to, że wszyscy wróciliśmy z odpoczynku cali i zdrowi (choć niektórzy z lekka niewyspani 😉 ).

To właśnie dziś zaskoczyła nas informacja – konkurs „Bezpieczne ferie zimowe” został rozstrzygnięty! Oj, warto było wziąć w nim udział, podjąć trud i wysiłek malowania, wyklejania, szkicowania…

A oto nasi laureaci:

– Julia Miler, kl. IIIc

– Hanna Cieśla, kl. IIIe

– Hanna Krynicka, kl. IId

– Lena Wiśniewska, kl. If

Gratulujemy wszystkim Zwyciężonym! Gratulujemy wszystkim Uczestnikom!

Udział w tym konkursie pokazał, że bliskie jest nam bezpieczeństwo, że jesteśmy dla siebie nawzajem ważni i chcemy dbać o siebie wzajemnie. A to jest najważniejsze – być ważnym
i cennym dla innych! Rozpiera nas duma!

E. Gad, A. Jakonis, K. Lis