Wicemistrzostwo Powiatu w Piłce Siatkowej

We wtorek 25 lutego siatkarki z klas VII i VIII udały się na Finał Mistrzostw Powiatu w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W turnieju wzięły udział cztery zespoły: SP Krzywin, SP nr 2 Chojna, SP Banie i SP nr 3 Gryfino. W losowaniu sprzyjało nam szczęście, ponieważ nie trafiliśmy na faworytki, trenującą drużynę gospodarzy. Los zetknął nas z zawodniczkami z Chojny. Początek fatalny 0:7. Na szczęście dziewczęta w drugiej części seta zaczęły wreszcie grać i zdecydowanie poprawiły zagrywkę. To wystarczyło na wygranie pierwszego seta. W drugim od samego początku nasze siatkarki uzyskały kilkupunktowe prowadzenie i nie oddały już go do końca meczu. Wygrana 2:0. Mecz o pierwsze miejsce oczywiście z gospodyniami turnieju. Banie to trenująca i grająca drużyna w licznych zawodach i lidze. Dziewczyny nie zdołały nawiązać walki i przegrały 0:2. Mimo to wynik siatkarek w tym roku to sukces! Wicemistrzostwo Powiatu i srebrne medale – Gratulacje!
Drużynę poprowadziła Małgorzat Hasse. Skład reprezentacji: Anhelina Zhovtaliuk 8D, Roksana Pokrzykowska 8A, Sandra Mizińska 8B, Joanna Wójcikowska 8D, Marta Zielińska 8B, Laura Smolnik 8A, Oliwia Barward 8A, Maja Kusiak 7C, Wiktoria Łacny 7C, Weronika Matławska 8D.