Były życzenia, pamięć i gest… 🌷🌷🌷 :)

Międzynarodowy Dzień Kobiet obchodzony co roku dnia 8 marca ma ciekawą i burzliwą historię. Świętowano go już w Starożytnym Rzymie. Współcześnie jest symbolem walki o równe prawa i przypomnieniem o osiągnięciach kobiet na całym świecie. Pierwsze obchody miały miejsce w Stanach Zjednoczonych w 1908 roku. W Polsce z kolei 8 marca obchodzono po raz pierwszy w roku 1910.
Był to dzień miły także dla nas. Chłopcy z klasy 2 „D” zadbali o to, by na twarzach koleżanek i Pani zawitał promienny uśmiech. Oprócz życzeń, kwiatów i prezentów było także słodkie „co nieco”.
💐 Z tej okazji jeszcze raz – nieustannie – wszystkim Paniom życzymy duuużo radości i niekończącego się szczęścia! Codziennie pamiętajcie o tym, że jesteście najważniejsze i nawet w najbardziej napiętym grafiku, starajcie się znaleźć czas dla siebie! 🌷🌷🌷
Joanna Cichała