Życzenia skierowane do naszych uczniów z okazji Świąt Wielkiej Nocy

DRODZY UCZNIOWIE,

ostatnie tygodnie są dla nas wszystkich bardzo trudne. Funkcjonujemy inaczej niż byliśmy do tego przyzwyczajeni i niż byśmy chcieli. Zdalne nauczanie, pozostawanie
w domu, ograniczenia w przemieszczaniu się, ograniczony kontakt, bądź jego brak z bliskimi, z przyjaciółmi, ze znajomymi to trudności przejściowe. Ich celem jest ograniczenie rozwoju epidemii, bardzo groźnej choroby, jaką jest koronawirus.

Proszę Was bardzo o rozwagę i przestrzeganie wszystkich zasad bezpiecznego zachowania, w tym zaleceń Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministra Zdrowia.

Nie wiemy, jak długo będziemy funkcjonowali w systemie nauczania zdalnego, ani jak i kiedy odbędzie się egzamin ósmoklasisty. Wierzymy, że wszystkie decyzje, jakie
w tych kwestiach zostaną podjęte, będą służyły Waszemu dobru i bezpieczeństwu, bo to Wy jesteście najważniejsi. Natychmiast, gdy tylko zostaną ustalone rozwiązania i terminy, przekażemy je Waszym rodzicom i Wam.

Niezależnie od innych wydarzeń, zbliża się wyjątkowy czas – Święta Wielkiej Nocy, jakże inne w przygotowaniu i celebrowaniu od dotychczasowych.
Życzę Wam, aby ten czas był dla Was źródłem refleksji, nadziei, optymizmu i życzliwości, które pozostaną z Wami na długo.
Dbajcie o siebie, bądźcie zdrowi i do jak najszybszego zobaczenia.

Szkoła bez Was – to tylko mury.

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne
Szkoły Podstawowej nr 3 im. Noblistów Polskich
w Gryfinie