Rozstrzygnięcie konkursu „Pisanka, kraszanka, koszyk”

Konkurs „Pisanka, kraszanka, koszyk” rozstrzygnięty!!!Dziękujemy wszystkim uczniom za udział w konkursie, którego celem było promowanie pozytywnych postaw wobec tradycji związanych ze świętami wielkanocnymi. Uczestnicy wykazali się dużą pomysłowością.Dziękujemy również rodzicom za zaangażowanie chociaż wiemy, że tegoroczne święta były inne niż zawsze. Nagrody zostaną wręczone po powrocie do szkoły.
I miejsce : Kacper Jędruch kl. 1b
II miejsce: Hanna Krakowska kl. 1a
                   Alicja Otto kl. 2c
III miejsce: Karol Wójcik kl.2a
                   Karol Janosik kl. 1e
Wyróżnienia: Malwina Siewior kl.1e, Oliwia Pierzyńska kl. 3e, Olga Grabusińska kl.3c, Łukasz Glajc kl.2b, Martyna Zygadlik kl3c, Małgorzata Solecka kl.1b, Roksana Bronicka kl.1c, Nikola Bartocha kl.2b, Victoria Drajling kl.1d, Natalia Furtak kl. 1d.
Wychowawcy świetlicy
M.Rujner
K.Galus
J.Tomczyk