Sztuka z przymrużeniem oka

Z okazji Tygodnia Bibliotek zapraszamy naszych czytelników do udziału w akcji „Sztuka z przymrużeniem oka” – odtwarzanie znanych obrazów w naszych domach.
Zachęcamy Was i Waszych Rodziców do zanurzenia się w świat sztuki. Zainscenizujcie wybrany obraz, zróbcie zdjęcie.
Pamiętajcie, czas płynie szybko, dlatego najlepiej już dziś zacznijcie myśleć o tym, jaką wyjątkową pracę stworzycie. Powodzenia! Liczymy na Waszą kreatywność!

Szczegóły akcji:
1. Zdjęcie przedstawiające odtwarzany obraz prosimy przesłać do 15 maja 2020 r. na adres e-mail:
Lidia.Kazmierska@sp3gryfino.pl

1. Przesłanie zdjęcia jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na publikację na stronie internetowej naszej szkoły
– zdjęcie będzie podpisane: tytułem obrazu oraz Twoim imieniem.

Dla przypomnienia i inspiracji prezentujemy zdjęcia z odtwarzania znanych obrazów na zajęciach w naszej szkolnej bibliotece – „Klub poszukiwacza obrazów” – warsztaty z wyobraźnią.

Wasze Bibliotekarki
Lidia Kaźmierska