Sleeveface, czyli ubierz się w książkę

Z okazji Tygodnia Bibliotek zapraszamy naszych Czytelników do kolejnej zabawy –
„Sleeveface, czyli ubierz się w książkę”. Akcja polega na sfotografowaniu się z zasłoniętą przez okładkę częścią ciała. W efekcie powstaje złudzenie prezentujące kreatywne, śmieszne połączenie fotografowanej osoby z ilustracją na okładce.

Należy tak zapozować do zdjęć, aby poza stała się „elementem” okładki, który „wychodzi” poza papier.
Dla przypomnienia i inspiracji zdjęcia z akcji „Sleeveface, czyli ubierz się w książkę”, zrobione na zajęciach w naszej szkolnej bibliotece.

Szczegóły akcji:

1. Zdjęcie przedstawiające pracę prosimy przesłać na adres e-mail: Lidia.Kazmierska@sp3gryfino.pl (do 20.05.2020).

2. Przesłanie zdjęcia jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na publikację na stronie internetowej naszej szkoły – zdjęcie będzie podpisane Twoim imieniem.

Powodzenia!
Wasze Bibliotekarki