Harmonogram rekrutacji do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021

Szanowni Rodzice, drodzy Uczniowie klas ósmych !

Ministerstwo Edukacji Narodowej opracowało harmonogram rekrutacji do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021, w tym terminy postępowania rekrutacyjnego, składania dokumentów do klas I publicznych liceów ogólnokształcących, techników, branżowych szkół I stopnia i klas wstępnych.

Informuję, iż terminy postępowania rekrutacyjnego znaleźć można również na stronie: MEN https://www.gov.pl/web/edukacja/harmonogram-rekrutacji-do-szkol-ponadpodstawowych-na-rok-szkolny-20202021 Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty, nabor.szczecin.pcss.pl, na stronach internetowych szkół ponadpodstawowych.

Szczegółowe informacje o terminach postępowania rekrutacyjnego znajdują się w poniższym pliku:

https://dokumenty.men.gov.pl/Terminy__rekrutacyjnego_2020-2021.docx

Poniżej załączam plik prezentacji multimedialnej dotyczący zasad i terminów naboru do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021:

Zasady i terminy naboru do szkół 2020-2021

 

Natalia Gadowska

szkolny doradca zawodowy