Ogólnopolskie Mistrzostwa Szybkiego Mnożenia

Tegoroczny konkurs zgromadził 493 finalistów ze 121 szkół w 4 kategoriach: klasy I – 15 uczniów; klasy II- 155 uczniów; klasy III – 282 uczniów; klasy IV- 41 uczniów. Z naszej szkoły do konkursu przystąpiło 15 uczestników. Cztery osoby uzyskały wysokie miejsca w klasyfikacji:

• Jakub Brzuskiewicz- 13 miejsce w klasyfikacji generalnej, 10 miejsce w swojej kategorii
  • Piotr Słomiński- 65 miejsce w klasyfikacji generalnej, 12 miejsce w swojej kategorii
  • Anna Blejsz- 73 miejsce w klasyfikacji generalnej, 48 miejsce w swojej kategorii
  • Maksymilian Plombon- 77 miejsce w klasyfikacji generalnej, 16 miejsce w swojej kategorii

Wszystkim uczestnikom gratuluję odwagi i wytrwałości oraz wysokich osiągnięć matematycznych !

Koordynator konkursu
Kinga Lis