Konkurs na Najaktywniejszego Sportowca Szkoły podsumowany!

Od wielu lat prowadzony jest Konkurs na Najaktywniejszego Sportowca Szkoły.
Cieszy się on dużym zainteresowaniem naszych uczniów-sportowców. Dzięki ich zaangażowaniu jesteśmy jedną z najlepszych szkół nie tylko powiatu gryfińskiego, ale również województwa zachodniopomorskiego w rywalizacji sportowej. W tym roku współzawodnictwo nie zostało oficjalnie podsumowane w powiecie oraz w województwie. Możemy się jednak pochwalić, że do momentu zamknięcia szkół i odwołania zawodów byliśmy w powiecie na pierwszym miejscu w Igrzyskach Dzieci (klasy 1-6) i Igrzyskach Młodzieży Szkolnej (klasy 7 i 8). W rywalizacji szkół województwa zachodniopomorskiego prowadzonej przez Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Igrzyskach Dzieci zajęliśmy 3 miejsce, a w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej miejsce 6. Te bardzo wysokie lokaty zawdzięczamy naszym uczniom i przede wszystkim Najaktywniejszym Sportowcom Szkoły.
Rywalizacja prowadzona jest osobno dla dziewcząt i chłopców dlatego są różne miejsca.
W roku szkolnym 2019 -2020 Najaktywniejszymi Sportowcami Szkoły zostali:
Laura Smolnik klasa 8A (239 punktów) i Jakub Buckowski 6E (192 punkty).
Na kolejnych miejscach uplasowali się:
2 miejsce : Maja Wolska 7C (233 pkt) oraz Jakub Garstecki 8A i Remigiusz Rybicki 8D (obaj po 137 pkt).
3 miejsce : Nikola Hasse 6D i Sandra Mizińska 8B (obie po 224 pkt).
4 miejsce : Igor Bułgajewski 6C (136 pkt)
5 miejsce : Aleksandra Sowa 6E (219 pkt) i Wiktor Korczyński 8D (135 pkt).