Złoto i Brąz w Turnieju Koszykówki Dziewcząt

W środę 7 października w ramach XXVI Sportowego Turnieju Miast i Gmin odbyła się VI Edycja Turnieju Koszykówki Dziewcząt Olimpijczyk Gryfino Cup.
Dzięki współpracy szkoły z UMiG oraz OSiR w Gryfinie nasze dziewczęta i zaprzyjaźnione szkoły mogły rozegrać zawody w pięknej nowej hali sportowej!
Dziewczęta trenujące w naszym Uczniowski Klubie Sportowym Olimpijczyk wypadły dobrze. Złoto dla pierwszej drużyny i brąz dla drugiej – taki wynik to nagroda za systematyczną pracę na treningach.
W turnieju zagrały: Maja Wolska 8C, Amelia Maciążek 8C, Aleksandra Sowa 7E, Antonia Górecka 7E, Julia Pasik 7E, Hanna Rybicka 7E, Katarzyna Szuster 7B, Kalina Klimczak 7C, Oliwia Gralińska 6A, Milena Siekierska 6A, Laura Rembecka 6A, Małgorzata Polewka 6A, Julia Juzyszyn 6E.
Tu można zobaczyć fotorelację z turnieju na portalu Gazety Gryfińskiej.
A tu kilka naszych zdjęć z zawodów.