Mistrzostwo Powiatu w Szkolnej Lidze LA

W czwartek 8 października reprezentacje szkół powiatu gryfińskiego walczyły o tytuł Mistrza Powiatu w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej. Są to zawody drużynowe, w których każda zawodniczka startując w swojej konkurencji „pracuje” na punkty dla zespołu. Występ naszych dziewcząt był bardzo udany. Tytuł Mistrzyń Powiatu i złote medale – Wielkie Gratulacje! W pięknym stylu rozpoczynamy międzyszkolną rywalizację sportową.
Dziewczęta poprowadziła do zwycięstwa Anna Pawłowska.
Skład naszych „złotek”: Zuzanna Matoszko 8A, Ramona Paleczna 8A, Alicja Smołuch 8A, Agata Szuster 8B, Julia Wojdyła 8B, Wiktoria Łacny 8C, Maja Kusiak 8C, Maja Wolska 8C, Zuzanna Garus 7A, Maja Kryształowicz 7C, Daria Szachnowska 7C, Maja Wiśniewska 7E, Antonia Górecka 7E, Aleksandra Sowa 7E, Julia Pasik 7E.